Umów się już teraz
+48
780-127-533
DOJAZD WARSZAWA
I OKOLICEGRATIS
Nasz sprzęt
Trzepaczka
Rainbow Power Nozzle doskonale sprawdza się podczas czyszczenia dywanów, wykładzin, terakoty oraz innych twardych powierzchni. Szczotki Active-Edge pozwalają posprzątać trudno dostępne miejsca, a nawet oczyścić listwy przypodłogowe, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu. Profesjonalna praca obrotowych szczotek sprawia, że brud i wszelkie zanieczyszczenia znikają w dyszy Power Nozzle, pozostawiajac Twój dom czystym i odświeżonym.
Odkurzacz
piorący
Odkurzacz SANTOEMMA SABRINA MINI Został stworzony do celów takich jak pranie mebli, dywanów oraz wykładzin . Wysokiej technologii system High-Waterlift umożliwia usuwanie zabrudzeń i pozwala uzyskać najkrótszy czas schnięcia - dywan może być suchy w godzinę. Nasz odkurzacz jest pionierem w skutecznosci oraz niezawodności.
Pranie dywanów
i wykładzin
Nasza lanca służąca do prania dywanów oraz wykładzin. Wykonana jest z najlepszej jakości materiałów przez co daje nam możliwość profesjonalnej pracy oraz bardzo przyjemnych efektow wizualnych. Jest ona doskonale zaprojektowana pod względem dozowania detergentu podczas prania, ponieważ nigdy nie pozwoli na przemoczenie pranej powierzchni. Zamontowana na niej ściągaczka pozwala na bardzo dokładne zbieranie wody co wpływa na jakość usługi oraz jest zabezpieczeniem przed niechcianymi wypadkami.

Dojazd na terenie Warszawy i okolic gratis!

Napisz do nas